Lista aktualności Lista aktualności

Regionalny Turniej Piłki Siatkowej

Regionalny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie SULĘCIN 2018

    14 kwietnia 2018 r. w obiektach Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum w Sulęcinie odbył się Regionalny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie zorganizowany przez Nadleśnictwo Sulęcin.
    Uroczystego otwarcia Turnieju dokonali: Pan Krzysztof Sielecki Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Sulęcin Witold Wasylków.
    W turnieju udział wzięło 111 zawodników reprezentujących 12 jednostek z terenu RDLP w Szczecinie. W sumie na trzech boiskach rozegrano 28 zaciętych pojedynków. Całodniowe zmagania wyłoniły następujących laureatów:
Miejsce I – Nadleśnictwo Goleniów
Miejsce II – Nadleśnictwo Rzepin
Miejsce III – Nadleśnictwo Chojna
Miejsce IV – Nadleśnictwo Sulęcin
Miejsca V – VI – Nadleśnictwa Kłodawa, Myślibórz
Miejsca VII – XII – Nadleśnictwa Głusko, Kliniska, Łobez, Ośno Lubuskie, Resko, Rokita.
MVP (Most Valuable Player – Najbardziej Wartościowy Gracz) – Tomasz Czapłon z Nadleśnictwa Rzepin

    Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Panu Sławomirowi Wenclowi Dyrektorowi RDLP w Szczecinie za umożliwienie przeprowadzenia turnieju, Sulęcińskiemu Towarzystwu Siatkarskiemu „Olimpia”, dzięki któremu można było tak profesjonalnie i sprawnie przeprowadzić to przedsięwzięcie oraz Dyrektorom Szkół za użyczenie pięknych i funkcjonalnych obiektów sportowych. Po zakończeniu zawodów uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody.

    Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą  atmosferę, profesjonalne podejście do rywalizacji sportowej w duchu Fair Play